19 Mayıs 2024, Pazar
spot_img
Ana SayfaDernekten HaberlerÜyelerimize Ücretsiz Reklam ve Haber Hizmeti

Üyelerimize Ücretsiz Reklam ve Haber Hizmeti

Derneğimiz üyesi sağlık kuruluşlarına YZE Medya Ajans tarafından ‘ücretsiz’ reklam ve haber hizmeti verilecek.

YZE Medya Ajansı ile yapılan anlaşmaya göre, dernek üyesi sağlık kuruluşlarının gazetelere vereceği ilan ve reklamların tasarımı ile advertoriel amaçlı haberlerin (haber formatında reklam) hazırlanması YZE Medya tarafından ‘ücretsiz’ gerçekleştirilecek.

Türkiye’de özel sağlık sektörünün en güçlü temsilcisi Özel Hastaneler Platformu Derneği ile Ankara’nın en büyük reklam ajanslarından biri olan YZE Medya, özel sağlık kuruluşlarının tanıtımına ve sorunlarının kamuoyuna duyurulmasına büyük katkı sunacak işbirliği anlaşmasını gerçekleştirdi.

Bir süredir Özel Hastaneler Platformu Derneği’ne reklam ajansı hizmeti veren YZE Medya, talepte bulunan ve ajansla sözleşme imzalayan dernek üyesi özel sağlık kuruluşlarına ‘ücretsiz’ ajans hizmeti verecektir.

Bu kapsamda derneğe üye olan sağlık kuruluşlarının ulusal gazetelere vereceği ilan ve reklamların tasarımı ile bu reklamlarla birlikte yayınlanma garantisi alınacak haberlerin (advertoriel) hazırlanması sözkonusu ajans tarafından ‘ücretsiz’ gerçekleştirilecek.

YZE Medya Ajans Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, Medya sektöründeki 17 yıllık birikimlerini mevcut mevzuatlar ve diğer nedenlerden ötürü çok ciddi tanıtım sıkıntısı yaşayan özel sağlık sektörü için değerlendirecektir.

Derneğimizin bu hizmetinden ‘ücretsiz’ yararlanmak isteyen sağlık kuruluşlarımızın yetkilileri ayrıntılı bilgi için:

Ahmet YAZANEL – Özel Hastaneler Platformu Derneği Dernek Müdürü

03124727340 – 05325431691 a.yazanel@ozelhastaneler.org.tr

Yusuf Ziya ERARASLAN – YZE Medya Ajans Başkanı – Özel Hastaneler Platformu Basın Danışmanı

0312472 73 40 – 0 532 785 18 72 yusuf@e-sagliklife.com

Not: Bu hizmetten yararlanmak için Dernek Üyesi olmak ve aidat borcu bulunmama şartı aranmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular