19 Mayıs 2024, Pazar
spot_img
Ana SayfaDernekten HaberlerSamsun Atasam Hastanesi, hizmet kalitesinde iddialı

Samsun Atasam Hastanesi, hizmet kalitesinde iddialı

Samsun Atasam Hastanesi, hizmet kalitesini artırmak amacıyla düzenlediği eğitim seminerini başarıyla tamamlayan personelini ödüllendirdi.

Atasam Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Bakan, yetişmiş personelin hizmet kalitesini artırdığını, bunun da hasta memnuniyetini sağladığını söyledi.

Samsun`da sağlık alanındaki gelişmeler, sağlık kuruluşları arasındaki rekabete de hareket getirdi. Sağlık sektöründe en önemli faktörün insan gücü olduğuna inanan Samsun Atasam Hastanesi, hizmet kalitesini daha verimli hale getirmek için kurum içi eğitim semineri düzenledi.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ali Bakan, asıl hedeflerinin kaliteli sağlık hizmeti sunmak olduğunu, bu anlamda her türlü yeniliklere açık olduklarını ifade etti.

Hemşirelerle birlikte diğer çalışanların eğitim almalarına önem verdiklerini belirten Bakan, “Bu hedef doğrultusunda personelimize belli konularda eğitim veriyoruz. 2008-2009 döneminde alanlarında uzman kişiler tarafından çeşitli konularda eğitimler hazırlandı ve 80 saatlik eğitimi tamamlayan personele katılım belgesini verdik.” diye konuştu.

Hastane içerisinde yapılan bu tür faaliyetlerin kaliteli hizmet vermek açısından çok önemli olduğunu kaydeden Bakan, buna benzer eğitimlerin devamlı olacağını ve hastane yönetimi olarak desteklerinin süreceğini vurguladı. Bu arada belge almayı hak eden personele katılım belgelerini Başhekim Uzm. Dr. Ali Bakan ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Birsen Öztürk takdim etti.

Kaynak : ZAMAN

ÖZEL HASTANELER PLATFORMU
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular