24 Temmuz 2024, Çarşamba
spot_img
Ana SayfaDernekten HaberlerSağlık Yatırımlarında Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklaşımlar Konferansı

Sağlık Yatırımlarında Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklaşımlar Konferansı

Sağlık Yatırımlarında Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklaşımlar Konferansı
Türkiye’de son 10 yıldır özel sağlık hizmetlerinde belirgin bir artış yaşanıyor. Yurt dışından da çok sayıda yatırımcının ilgilendiği Türkiye’deki sağlık sektöründe önümüzdeki 10 yılda özel hastane sayısının 600’ü bulacağı tahmin ediliyor.
Önümüzdeki 15 yıl içerisinde özellikle hükümetin kamu-özel sektör ortaklığı projeleri ile eskiyen sağlık tesislerinin yerine son teknoloji kullanılarak inşa edilen hastanelerin yapılması aşamasında ülkemizin yabancı yatırımcıların dikkatini çekeceği düşünülüyor.
Son yılların en hızlı büyüyen ve özel sektörün yatırım için en çok araştırma yaptığı alanlardan biri olan hastane yatırımları bu kez “Sağlık Yatırımlarında Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklaşımlar” konferansında tartışılıyor olacak.
Sağlık sektörü içinden konusunun uzmanı konuşmacıların yer alacağı konferansta yatırımcılar hastanelerin arsa seçiminden mimari alt yapısına kadar planlanıp yapılandırılması, uygun finansman modelinin belirlenmesi, güncel teknoloji ile donatılması ve işletmeciliği konularında bilgilendirilecekler.
Daha verimli ve planlı bir şekilde gerçekleşen yatırımların sayısının artması adına sizleri
25 – 27 Mayıs 2007 tarihleri arasında Çeşme Sheraton Oteli’nde gerçekleşecek olan “Sağlık Yatırımlarında Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklaşımlar” konferansı düzenlenecektir.
Konferans ayrıntılarına aşağıdaki linkten ulaşabilrisiniz.http://www.saglikyatirimlari2007.org/index.html
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular