19 Mayıs 2024, Pazar
spot_img
Ana SayfaSGK HaberleriSağlık Uygulama Tebliği Taslağı

Sağlık Uygulama Tebliği Taslağı

Uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği (SUT) taslak metin ve Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonuna sunulmak üzere hazırlanan SUT eki taslak listelerin teknik çalışmaları tamamlanmış olup SUT taslak metin ve eki taslak listeler duyuru ekinde yer almaktadır.

Tüm tarafların, SUT taslak metin ve eki taslak listeler ile ilgili görüş ve önerilerini gerekçeleri ile birlikte duyuru eki EK-3’te yer alan formata uygun şekilde (exel tablosu halinde) düzenleyerek 22 Şubat 2010 tarihine kadar ilgili daire başkanlıklarının e-posta adreslerine göndermeleri rica olunur.

Sut Taslak Metin

Sut Eki Taslak Listeler

Öneri Tablosu

NOT:

SUT taslak metnin (3.2.2), (3.2.3), (6.5) numaralı madde hariç (6) ve (7) numaralı maddeleri ile SUT eki EK-2,3,5,6 taslak listeleri hakkındaki görüş ve öneriler için e-posta adresi gssitmmevzuat@sgk.gov.tr,

SUT taslak metnin (3.3), (4.2), ve (9) numaralı maddeleri hakkındaki görüş ve öneriler için e-posta adresi gsssozlesme@sgk.gov.tr,

SUT taslak metnin (6.5) numaralı maddesi hakkındaki görüş ve öneriler için e-posta adresi gssitmsozlesme@sgk.gov.tr,

SUT taslak metnin diğer maddeleri ile SUT eki taslak diğer listeleri hakkındaki görüş ve öneriler için e-posta adresi gssmevzuat@sgk.gov.tr dir.

ÖZEL HASTANELER PLATFORMU

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular