19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img
Ana SayfaDernekten HaberlerSağlık Bakanlığı Konya Bölge İstişare Toplantısı Konya'da yapıldı.

Sağlık Bakanlığı Konya Bölge İstişare Toplantısı Konya’da yapıldı.

Sayın Üyemiz,

Özel Sağlık Kuruluşlarının İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı süreçlerinde yaşamış oldukları sorunlardan yola çıkarak Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından Sağlık Bakanlığı’nın destekleri ile Bölge İstişare Toplantıları yapılması planlanmıştır.

Bu kapsamda Bölge İstişare Toplantılarını ilki 12 Aralık 2014 tarihinde Konya’da yapıldı. Toplantıya Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Erbay, Ruhsatlandırma Daire Başkanı Mustafa Ferat, Bakanlık Mimarı Gürkan Aksoy, Özel Hastaneler Platformu Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Toplantıya ayrıca Konya, Karaman, Aksaray, Isparta, Afyon illerinde İl Sağlık Müdürlüğünden yetkililerle yine bu illerde faaliyet gösteren özel hastaneler katıldı.

Toplantıda Sağlık Bakanlığı’nın yeni mevzuat uygulamaları ile birlikte özel hastanelerin il müdürlüklerinde yaşamış oldukları sorunlar ele alındı.

Toplantımıza iştirak eden Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Erbay, Ruhsatlandırma Daire Başkanı Mustafa Ferat ve Bakanlık Mimarı Gürkan Aksoy başta olmak üzere tüm il müdürlüğü yetkililerine ve özel hastane temsilcilerine teşekkür ederiz.

Bir sonra ki Bölge İstişare Toplantımız Ankara’da yapılacak olup toplantı tarihi ve yeri bilahare bildirilecektir.

Saygılarımızla

Özel Hastaneler Platformu

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular