19 Mayıs 2024, Pazar
spot_img
Ana SayfaDernekten HaberlerEli Kalem Tutan, Araştıran ve Üretenlere Sayfamızda Yer Açıyoruz.

Eli Kalem Tutan, Araştıran ve Üretenlere Sayfamızda Yer Açıyoruz.

Çok kısa sürede sağlıksektörünün referans web sayfası haline gelen internet sayfamızda yeni bir hizmet daha sunmaya başlıyoruz.

Sağlığın çilesini çeken, sağlığı düşünen, sağlığı yazan, sağlık için üreten, sağlığı araştıranherkese web sayfamızdan çok geniş bir kesime ulaşma imkanı veriyoruz.

Sağlık, Sosyal Güvenlik, Maliye, Bilişm, Sağlık Hukuku gibi alanlardasürekli veyaaralıklı olarak yazı yazılabilmesine imkan veren bir hizmeti başlatıyoruz. l

Günde 1500-2000 (her bir IP sadece bir giriş olarak kabul edilmekte) arasında ziyaretçisi olan web sayfamızdan düşüncelerinizi ve araştırmalarınızı sağlık camiası ile paylaşmak istiyorsanız işte size fırsat.

Web sayfamızda sürekli veya geçici yazı yazmak isteyen değerli isteklilerin yazmak istedikleri ana konu başlıklarını, var ise daha önce yayınlanmış yazılarını ve kendilerini anlatan fotoğraflı bir özgeçmişlerini (C.V)Dernek e-mail adresine göndermelerini bekliyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular