19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

BASIN AÇIKLAMASI

Özel Konya Anıt Hastanesi olarak Özel Manavgat Sevgi Hastanesiyle yeni bir ortaklık ve yapılanmaya gidildi.

Özel Konya Anıt Hastanesi 3 yıllık geçmişiyle yeni bir hastane olmasına karşın hastaneyi kuran ekibimizin 17-18 yıllık özel hastanecilik deneyimi bulunmaktadır.

Orta Anadolu’da Sosyal Güvenlik Kurumu’nun çok ciddi bir ağırlığı vardır. Özel Konya Anıt Hastanesi yapılanmasını buna göre yapmıştır. Özel Manavgat Sevgi Hastanesi de turizm alanında belli bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Teknik alt yapısı oldukça ileri düzeydedir.

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi olarak yeni organizasyon yapımızla mevcut turizm potansiyelini artırmanın yanı sıra Manavgat’taki yerli halkımızın hastanemizden daha fazla sağlık hizmeti alması ve hastanemiz imk&acircnlarından daha çok yararlanması için gayret sarf ediyoruz.

Sosyal Güvenlik Kurumu hastalarının bazıbranşlarda ve birçok ameliyatlarda devlet hastanelerindeki gibi hiç para ödemeden ameliyat olabileceği yeni organizasyonlar yapıyoruz.

Ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımız bile SGK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı karneleriyle birlikte Özel Manavgat Sevgi Hastanemizden, devlet hastanelerinden sağlık hizmeti alıyormuş gibi yararlanabilecekler. Kısa bir süreç içerisinde bu uygulamaları başlatacağız. Mevcut sağlık kadromuz konuyla ilgili fizibilite çalışmalarını yapıyor ve bununla ilgili altyapıyı yeniden oluşturuyoruz.

Diğer taraftan turizmle alakalı perspektifimizi de değiştiriyoruz. Yurt dışında ve Avrupa’da faaliyet gösteren özel sağlık sigorta şirketleri AGIS başta olmak üzere, BKK Active, Euro-Center, Inter Partner Assistance ile anlaşmalı olarak gurbetçi hemşerilerimize ve yurt dışından gelen yerli-yabancı turistlere sağlık hizmeti veriyoruz.

Cemil ER / Medical Direktör

ÖZEL HASTANELER PLATFORMU

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular