25 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img
Ana SayfaDernekten HaberlerAn - Deva Yıldız Hastanesi hizmete girdi.

An – Deva Yıldız Hastanesi hizmete girdi.

Antalya`da özel sağlık sektörünün önde gelen isimlerinden olan ve bugüne kadar üç hastane, üç tıp merkezi ile çalışmalarını sürdüren An-Deva Sağlık Grubu, son olarak ileri teknoloji ve tıbbi cihazlar ile donatılan An-Deva Yıldız Hastanesini, bölgenin sağlık açısından en önemli ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hizmete açtı.

An-Deva Sağlık grubunun, artan hasta kapasitesi , Sağlık Bakanlığı’nın uygulamaları ve yapılan anlaşmalardan dolayı daha büyük kapasiteli yatırım yapma ihtiyacı duyduğunu belirten An – Deva Yıldız Hastanesi Başhekimi Dr. Abdullah Memiş, “Antalya ölçeğinde baktığımızda halka hitap edecek daha büyük, projesi hastane olarak yapılan sağlık kuruluşuna ihtiyaç vardı. Bu boşluğu doldurmak içinde Yıldız Mahallesi’nde hastanemizi açtık” dedi.

Diğer bölgelere hitap eden hastane ve poliklinikleri olduğu için bu bölgeyi uygun gördüklerini ifade eden Memiş, genel hastane olarak her türlü sağlık hizmetini barındırdığını, kadın doğumdan, beyin cerrahiye, çocuk sağlığı ve hastalıklarından gastroentorolojiye, göz hastalıklarından endokrinolojiye, genel cerrahiden psikiyatriye kadar çok sayıda poliklinikle hizmet verileceğini bildirdi.

“Özellikle onkoloji, hematoloji, tüp bebek, nükleer tıp, fizik tedavi ve rehabilitasyon dallarında bölgenin referans hastanesi olmayı hedeflemekteyiz” diyen Memiş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“An-Deva Yıldız Hastanesi alanlarında uzman kadrosu, yüksek teknoloji ile donatılmış ünitelere sahiptir. Hastanemiz modern hasta odaları, güler yüzlü çalışanları, kaliteyi temel alan hizmet anlayışı ile ortalama günde 2 bin hasta poliklinik hizmeti alabilecek bir sağlık kompleksi olarak tasarlanmış ve faaliyete girmiştir.”

Kaynak : ANTALYA (İHA)

ÖZEL HASTANELER PLATFORMU

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Most Popular